background

Boek lenen

15 leden hebben dit boek.

Wanneer er Bksy-leden zijn die dit boek hebben, dan kun je het boek gratis van hen te leen vragen. Heb je de app niet? Download deze dan eerst.

Leen in app

Bksy in de PlayStore Bksy in de PlayStore

Boek kopen

Je kunt dit boek ook kopen via een van onze partners:

image/svg+xml .nl

Samenvatting

Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment Lees ook Arlidge' nieuwe thriller Klikspaan, voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø In een leegstaand huis wordt een vermoorde

Recensies

Gemiddelde beoordeling   
Avatar
-

Productspecificaties

TaalNederlands
Jaar2016
ISBN9789022575321
TypePaperback