background

Boek lenen

14 leden hebben dit boek.

Wanneer er Bksy-leden zijn die dit boek hebben, dan kun je het boek gratis van hen te leen vragen. Download daarvoor app.

Bksy in de PlayStore Bksy in de PlayStore

Open in app

Boek kopen

Je kunt dit boek ook kopen via onze partner bol.com of Amazon.nl

Samenvatting

Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment Lees ook Arlidge' nieuwe thriller Klikspaan, voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø In een leegstaand huis wordt een vermoorde

Recensies

Gemiddelde beoordeling   
Avatar
-

Productspecificaties

TaalNederlands
Jaar2016
ISBN9789022575321
TypePaperback